В Олександрії медпрацівники безкоштовно їздитимуть транспортом – ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

В Олександрії медпрацівники безкоштовно їздитимуть транспортом

В Олександрії виконавчий комітет міськради планує затвердити порядок забезпечення безкоштовного проїзду для медпрацівників. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті Олександрійської міськради.

Про це повідомляють «Олександрійські новини», передає сайт ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт ГРЕЧКА.

Згідно документу, правом на безкоштовний проїзд у міських автобусах до роботи та для виконання службових обов’язків зможуть скористатися працівники лікувальних закладів, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я Олександрійської міської ради.

До них належать: «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії», Міська лікарня №1, Міська лікарня №3, Дитяча міська лікарня та Стоматологічна поліклініка.

Відповідні лікувальні заклади повинні будуть підготувати списки працівників, що претендують на безкоштовний проїзд в автобусах. Їм видаватимуть іменні “посадочні талони” з печаткою медзакладу, які даватимуть право на безкоштовне користування автобусами. По завершенні місяця перевізники збиратимуть усі отримані посадкові талони та отримуватимуть на їх основі компенсацію витрат із міського бюджету.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*