У Гайвороні міськрада і РДА не поділили стадіон – ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

У Гайвороні міськрада і РДА не поділили стадіон

Гайворонська міськрада звинувачує райдержадміністарцію в тому, що вона зіпсувала містянам свято.

Повідомляє сайт ГАЙВОРОН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт ГРЕЧКА.

14 серпня міська рада Гайворона направила до Гайворонської РДА, якій підпорядковується центральний стадіон “Прибужець”, листа з проханням надати стадіон для відзначаення 265-ї річниці міста.

Аж 19 вересня, за три дні до проведення свята, до міської ради надійшла відповідь від 14 вересня про те, що на стадіоні 24 вересня відбудуться спортивні змагання з городків, шахів, легкої атлетики і футболу.

“Варто зазначити, що відповідь на лист була надана в останній день терміну потрібного для відповіді. Тобто лист пролежав місяць в РДА. Якщо змагання були заплановані до листа міської ради, то відповідь можна було надати одразу. В оргкомітету міської ради був би час обрати інше місце для проведення Дня міста. Але, ніби зумисно, відповідь надали в останній день.

А головне те, що просили стадіон для проведення масових заходів, а отримали “допомогу” у вигляді спортивних заходів з нагоди Дня міста на тому ж стадіоні у той же день.

Зазвичай спортивні заходи до Дня міста традиційно проходили напередодні і в цьому році їх також можна було провести 23-го вересня. Але РДА вирішила інакше. З 1989 року традиційним місцем проведення Дня міста був стадіон “Прибужець. В 2017 році за чотири дні до проведення свята нам повідомляють, що він зайнятий. ” – повідомляють в офіційній групі Гайворонської міськради в Фейсбуці.

За 28 років святкування Дня міста Гайворон святкування вперше відбудеться не на центральному стадіоні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*