Прокурори Кіровоградщини знову вчилися – ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

Прокурори Кіровоградщини знову вчилися

У прокуратурі Кіровоградської області відбулися навчально-методичні семінари з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях і щодо особливостей розгляду скарг прокурором, поданих учасниками кримінального провадження на стадії досудового розслідування, пише сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на Прокуратуру Кіровоградської області.

Участь у вказаних навчальних заходах прийняли керівники місцевих прокуратур, їх заступники, прокурори місцевих прокуратур та прокуратури області.
Учасниками заходів обговорено основні проблемні питання, які виникають при вирішенні скарг на процесуальні порушення кримінального законодавства та розроблено алгоритм вирішення звернень на рішення, дії чи бездіяльність посадових осіб органу розслідування.
Крім того, до учасників навчання доведено вимоги щодо підвищення ефективності нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів. Зокрема, наголошено на основних моментах організації прокурорського нагляду при застосуванні примусових заходів у спеціальних установах органів поліції та установах виконання покарань.
На семінарі також розглянуто проблемні питання організації та здійснення перевірок при виконанні кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, при застосуванні засобів впливу за адмінправопорушення, при здійсненні оперативно-розшукової діяльності та нагляду за додержанням законів щодо матеріально-побутового земельного, медичного обслуговування та харчування засуджених у виправних колоніях та центрах.
Заходи пройшли у формі живого діалогу, у ході якого вони обмінювались думками та ділились досвідом.
Зазначимо, що прокуратурою області систематично проводяться науково-методичні семінари з актуальних питань прокурорської діяльності, які потребують дискусійного обговорення, аналізу позитивної та негативної практики, поширення позитивного досвіду з метою підвищення кваліфікації прокурорських працівників.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Leave a comment

Your email address will not be published.


*