Посадовця виконавчої служби юстиції судитимуть за хабарництво – ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

Посадовця виконавчої служби юстиції судитимуть за хабарництво

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного виконавця одного з відділів виконавчої служби Управління юстиції м. Кропивницький, пише сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на Гречка.

Нагадаємо, 17 січня 2017 р. офіцерами військової прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки в Кіровоградській області  посадовця затримано під час одержання неправомірної вигоди на загальну суму 10 тис. грн.

Як повідомили у прес-службі військової прокуратури Південного регіону, слідством установлено, що за закриття виконавчого провадження про стягнення з громадянина Б. боргових зобов’язань в сумі понад 100 тис. дол. США на користь банківської установи та видачу довідки про відсутність стосовно нього виконавчих проваджень державний виконавець вимагав та отримав неправомірну вигоду.

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

Тепер подальшу долю  посадовця вирішуватиме суд.

Джерело: Єлісавет Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*