Новоукраїнська школа збирає кошти на кабінет хімії – ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

Новоукраїнська школа збирає кошти на кабінет хімії

Учитель хімії Новоукраїнської ЗОШ № 8 Жукова Оксана разом з учнями збирають гроші на реалізацію проекту “Вивчаємо хімію із задоволенням”, повідомляє сайт Новоукраїнка Сьогодні з посиланням на novosti.kr.ua.

Мета проекту – створити сучасний кабінет хімії. Він дасть можливість дітям працювати у сучасній шкільній науковій лабораторії. Учні зможуть проводити власні дослідження  хімічних процесів, експериментувати, на основі спостережень робити висновки. Технічне оснащення  кабінету  допоможе вчителю  розвивати в учнів  творчість, креативність,  допитливість  та ініціативність. З’явиться можливість залучати  всіх охочих  до позакласної роботи.
Школа є опорною у районі  з вивчення хімії. Кілька років поспіль тут проводили  майстер-класи для вчителів району та області, під час яких демонстрували можливості та переваги мультимедійного супроводу уроків хімії, вчили педагогів створювати інтерактивні  презентації.

Для реалізації проекту потрібно забезпечити кабінет необхідним хімічним обладнанням, реактивами, а також поновити мультимедійну техніку. Завдяки спонсорській допомозі батьків, волонтерів, учителів, сприяння  відділу освіти  більша частина проекту вже реалізована. Закупили відповідні меблі, хімічний посуд, частину хімічних реактивів, бездротові мишки, USB-hab. Для повної реалізації проекту не вистачає  21 тисячі гривень.

Джерело: Новоукраїнка Сьогодні

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Leave a comment

Your email address will not be published.


*