На Кіровоградщині автопарк гарнізону поповнився технікою та новим оснащенням – ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

На Кіровоградщині автопарк гарнізону поповнився технікою та новим оснащенням

Днями автопарк аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Кіровоградській області поповнився новою технікою та оснащенням.

Про це повідомила на своїй сторінці у “Фейсбук” речниця УДСНС в Кіровоградській області Вікторія Крохмалюк, передає сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на УНН-Центр.

Так, 16 березня начальник Управління ДСНС України у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк вручив начальнику аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС полковнику служби цивільного захисту Олексію Сушку ключі від автомобіля “ЗІЛ-131”. Позаштатний “ЗІЛ-131” з кунгом певний час був у несправному стані. Після проведення ремонту, відновлювальних робіт та пофарбування його доукомплектували твердопаливною піччю і дизельною електростанцією. Відтепер спеціальне авто буде введене у штат групи забезпечення життєдіяльності аварійно-рятувального загону спеціального призначення і за необхідності буде виконувати функції пересувного пункту обігріву як для особового складу Управління ДСНС під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, так і для населення області, зокрема водіїв, які потраплять у снігові затори під час ускладнення погодних умов взимку.

Також Віталій Миронюк передав аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ще дві одиниці техніки. Вантажний автомобіль загального призначення групи забезпечення життєдіяльності “ГАЗ-66”, на який встановлено електричну дизельгенераторну установку «YANAN» С68 потужністю 68 кВт з метою її мобільного транспортування до місця залучення, буде введено в штат відділення енергозабезпечення інженерної групи АРЗСП та сприятиме більш ефективному та оперативному виконанню завдань за призначенням особовим складом рятувальних підрозділів Управління ДСНС. До установки придбано та змонтовано кабельну мережу для живлення водяного насоса та під’єднання до різних видів щитових будівель.

Джерело: Єлісавет Сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*