Маловисківський район: рятувальники закликають відпочивальників дотримуватись правил безпеки – ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

Маловисківський район: рятувальники закликають відпочивальників дотримуватись правил безпеки

Прохолодна вода річки, озера, навіть струмка  найкраще рятує від літньої спеки.  Але разом з тим такий відпочинок може мати негативні наслідки, особливо якщо нехтувати правилами безпеки.

8 липня працівники Управління ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу щодо безпеки на воді серед відпочивальників у Маловисківському районі. Зокрема рятувальники поспілкувались з людьми, які відпочивали біля ставка с.Оникієве, пише сайт МАЛА ВИСКА СЬОГОДНІ.

Працівники Служби порятунку нагадали громадянам, що небезпечно купатись після вживання алкогольних напоїв та після тривалого перебування на пекучому сонці, у невідомих місцях, особливо у затоплених кар’єрах, стрибати зі скель, дамб, мостів та інших споруд, влаштовувати у воді жарти з притопленням. Окремо рятувальники зробили акцент на безпеці дітей: щоб батьки ні в якому разі не залишали їх без нагляду, навчали правилам безпеки та не допускали пустощів у воді й біля неї.

Відпочивальникам також розповіли, як рятувати потопаючого. Крім того, нагадали,  як розпізнати сонячний або тепловий удар: з’являється різка втома, слабкість, головний біль, запаморочення, нудота, шум у вухах, потьмарення в очах, кровотеча з носа, іноді навіть втрата свідомості. Якщо в цей час потерпілому не надати допомогу, він може загинути. Щоб цього не сталося, людину   необхідно розмістити у затінку, звільнити його тіло від одягу, змочити прохолодною водою обличчя та груди, дати понюхати нашатирний спирт, за необхідності зробити штучне дихання, викликати швидку допомогу.

По завершенню розмови відпочивальникам вручили листівки з правилами безпечного відпочинку на воді.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*